Naše služby autopůjčovna Praha

Služby Autopůjčovny Praha

Renomovaná Autopůjčovna Praha patří mezi nejlepší autopůjčovny v České republice. Nabízí nejširší výběr aut a dodávek všech automobilových značek za bezkonkurenční ceny. Poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut, nabízí nadstandardní služby a pro své stálé zákazníky má vždy připravené skvělé benefity.
 
Autopůjčovna Praha je absolutní jedničkou ve svém oboru a nabízí pronájem luxusních i sportovních aut, malých vozů, SUV a 4x4 aut, a dokonce i kabrioletů. Ve vozovém parku Autopůjčovny Praha najdete vozidla těch nejlepších automobilových značek jako je Škoda, Mercedes Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Ford, a nově také luxusní značky Land Rover a BMW MINI.  
 
Rezervace auta od Autopůjčovny Praha je velice jednoduchá úplně pro každého. Naše nájemní smlouva je velmi přehledná a nemuséte v ní čekat žádné záludnosti. Personál Autopůjčovny Praha za Vás navíc vyřídí veškerou administrativu, takže se nebudete muset o nic starat. V případě, že by Vás zajímalo, jak vlastně pronájem auta probíhá, podívejte se na návod na rezervaci zapůjčení automobilu u Autopůjčovny Praha.

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem Autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha poskytuje ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem na automobil jakékoliv značky. Dlouhodobý pronájem se vztahuje na zapůjčení aut a dodávek na dobu delší než 30 dní. V případě zapůjčení auta k dlouhodobému pronájmu Vám Autopůjčovna Praha připraví individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb. 
 
V možnostech dlouhodobého pronájmu je také operativní leasing, který Vám Autopůjčovna Praha vyjedná za mnohem lepších podmínek, než byste si vyjednali sami. Díky velkému množství operativních leasingů, které Autopůjčovna Praha zajišťuje, sjedná bezkonkurenční podmínky i ceny. Neváhejte si zažádat o detailní kalkulaci, kterou Vám sestavíme přesně podle Vašeho přání. Sdělte nám, kolik byste chtěli měsíčně platit, o jaké auto máte zájem a také na jak dlouho byste si dlouhodobý pronájem auta představovali, a my Vás co nejdříve kontaktujeme s naší nabídkou.
 
V nabídce aut k dlouhodobému pronájmu má Autopůjčovna Praha špičkový managerský vůz Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line. Tento luxusní kombík je Vím k dispozici pouze k dlouhodobému pronájmu, a to na nejkratší možnou dobu 6 měsíců. Výhodou dlouhodobého pronájmu je to, že za pronájem vozidla platíte pouze měsíční poplatek a nemáte žádné vedlejší náklady. Vše je v ceně pronájmu auta!

Výhodny zapůjčení vozidla od Autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha nabízí skvělé výhody k zapůjčení vozidla a tou nejlepší z nich je přistavení auta v rámci Prahy ZDARMA. V případě, že si auto necháte přistavit, kam si budete přát, personál Autopůjčovny Praha Vám auto nejen přistaví, ale také si ho vyzvedne ihned, jakmile skončí pronájem vozidla. Je to opravdu skvělá služba, která Vám ušetří spoustu času.
 
V ceně pronájmu každého auta je pojištění ALL RISK s nízkou spoluúčastí, které platí po celé Evropě, takže pokud se chystáte vyjet za hranice České republiky, můžete zlstat v klidu a jen si užívat jízdu autem. V ceně zapůjčení vozidla je také dálniční známka, a možnost najet neomezený počet kilometrů bez nutnosti připlácení. 
 
Pro náročnější klientelu máme připravené nadstandardní služby, mezi které patří například přistavení auta s řidičem. Profesionální šofér Vám bude k dispozici tak dlouho, jak jen si budete přát a zaveze Vás, kamkoliv budete potřebovat. Dálší nadstandardní služby jsou namátkou možnost sjednání 0% spoluúčasti a také skvělé benefity pro stálé klienty.

Dárkové vouchery na jízdu autem od Autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha také nabízí tip na originální dárek, který se skvěle hodí jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či jako svatební dar. Dárkový voucher na jízdu autem od Autopůjčovny Praha! Uděláte tak radost svým přátelů, rodině, nebo kolegům v práci a dáte jim nezapomenutelný zážitek. 
 
Dárkový voucher Vám Autopůjčovna Praha připraví na jakékoliv auto ze svého vozového parku, takže se trefíte do vkusu každému obdarovanému. Mezi neoblíbenější auta pro zážitkové jízdy u Autopůjčovny Praha patří bezesporu Ford Mustang. Tato americká legenda nadhcne každého kdo jí uvidí na první pohled, natožpak když se vůz nastartuje, protože ten zvuk, ten prostě musíte slyšet na vlastní uši.
 
Dárkový voucher na jízdu autem se také výborně hodí jako originální vánoční dárek pro muže, se kterým nemůžete neuspět, protože každý muž se rád sveze v autě svých snů. Zážitkové poukazy Praha a zážitkové jízdy autem patří v dnešní době k velice oblíbeným dárkům, protože ne každý ocení věcný dar, ale zážitek si užije úplně každý a navíc mu na něj zůstane vzpomínka.
 

Autopůjčovna Praha FORD MUSTANG Coupe

Autopůjčovna Praha FORD MUSTANG Coupe

captcha