Originální dárek dárkový voucher na zapůjčení auta

Jak objednat dárkový voucher na zapůjčení auta? Dárkový voucher si můžete objednat online, níže na této stránce pod obrázkem voucheru.

Nejprve si vyberte z našich výhodných balíčků, které nabízí jízdu ve Ford Mustang na 1 hodinu, 1 den nebo dokonce na celý víkend, od pátku až do neděle. Všimněte si, že čím déle máte Ford Mustang půjčený, tím více ušetříte a ještě si užijete mnohem více zábavy!

Zvolte si jakým způsobem chcete dárkový voucher odeslat, na výběr máte ze dvou variant. Pokud zvolíte odeslání poštou, obdržíte vytištěný voucher v dárkovém balení. Poštovní zásilka není tak rychlá jako email, ale zato obdarovaný dostane hmatatelný dárek, který ještě více potěší. Další variantou je odeslání mailem. V tomto případě obdržíte dárkový voucher v pdf a pak už je jen na Vás, jestli voucher přepošlete obdarovanému nebo jestli si jej vytisknete a zabalíte sami. Odeslání dárkového voucheru mailem se hodí, když sháníte dárek na poslední chvíli a potřebujete ho nejlépe teď hned. Přesně pro tyto účely je naprosto ideální odeslání voucheru přes email.

Nakonec už jen vyplníte údaje o obdarovaném, abychom je mohli přenést na dárkový voucher, a Vaše kontaktní údaje. Nyní se také můžete podívat na náhled, abyste měli představu, jak voucher bude vypadat. Jestliže jste s výsledkem spokojení, nezapomeňte ještě zakliknout políčko, že souhlasíte s obchodními podmínkami, a objednávku odešlete.   

A je to, dárkový voucher na jízdu ve Ford Mustang je Váš! 

SOUTEŽ o Ford Mustang na víkend

Vyberte balíček

Jak vám darkový voucher doručíme?

Informace o příjemci / obdarovaném

Informace o odesílateli / dárci

Kauce 15,000,- Kč Nájezd 300km/den. Při překročení 8,-Kč/km

Požadavky: věk min. 21 let, ŘP skupiny B.