Půjčovna luxusních aut Praha

Půjčovna luxusních aut Praha

Sháníte zapůjčení luxusního vozu pro speciální příležitost? Půjčovna luxusních aut nabízí pronájem luxusních vozů pro všechny typy příležitostí, ať už se jedná o reprezentaci firmy nebo pronájem auta na svatbu, Půjčovna luxusních aut Vám nabídne ideální vůz pro Vaší příležitost. Pronájem luxusních aut je Vám k dispozici za skvělé ceny a za velmi výhodných podmínek, které byste na trhu jen těžko hledali.

Půjčovna luxusních aut také nabízí ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem luxusních aut, ať už z vozového parku půjčovny i mimo něj. Rádi Vám zajistíme dlouhodobý pronájem v podobě operativního leasingu, a to za těch nejvýhodnějších podmínek. Dlouhodobý pronájem i operativní leasing jsou také skvělým řešením pro firemní auta.

Dlouhodobý pronájem luxusních aut je pronájem na déle než 1 měsíc. Záleží jen na Vás na jak dlouhou dobu pronájem vozidla chcete, a podle toho se také odvíjí cena a podmínky pronájmu. Obecně platí, že čím delší pronájem, tím lepší cena. Pokud však vozidla potřebujete jen k jednorázové příležitosti, Půjčovna luxusních aut Praha nabízí i krátkodobý pronájem taktéž za výhodných podmínek.

Zapůjčení luxusního auta na den 

Půjčovna luxusních aut nabízí také krátkodobý pronájem luxusních aut za ty nejlepší ceny. Pokud sháníte zapůjčení auta na svatbu, potřebujete půjčit auto na společenskou akci nebo na reprezentaci firmy na závodech či jiných eventech, pak jistě uvítáte možnost zapůjčení auta na den. V případě, že byste si rádi udělali výlet v luxusním autě, pak pro Vás máme i skvělou nabídku na pronájem auta na víkend.

Pronájem luxusních aut se také hodí na natáčení filmů, jako pronájem auta do reklamy nebo na natáčení reklamních spotů, pronájme auta do filmu, atd. Pro zapůjčení auta do reklamy nebo do filmu jsou velmi často využívány značky jako je Mercedes Benz nebo stylové vozy značky MINI

Půjčení luxusního auta je Vám ale k dispozici na jakkoli dlouhou dobu, včetně zapůjčení auta na týden. Krátkodobý pronájem luxusních aut nabízíme se zcela individuálním přístupem ke každému klientovi. Pro stálé klienty máme navíc připravené speciální bonusy, které pronájem aut udělají ještě výhodnější. Pronájem luxusního auta máte tak skoro za hubičku.

Vozový park Půjčovny luxusních aut

Vozový park Půjčovny luxusních aut je plný těch nejlepších modelů aut od značek Škoda, Mercedes Benz, BMW, Audi, Ford, Volkswagen a nově také špičkové značky Land Rover a MINI. Najdete zde široký výběr luxusních aut, které se hodí pro každou příležitost, ať už soukromou či firemní.

Personál Půjčovny luxusních aut je Vám plně k dispozici a je vždy připraven Vám poradit s výběrem auta, pokud byste si nevěděli rady nebo se nemohli rozhodnout, který vůz je por Vás ten pravý. Spolehněte se, že naši zkušení zaměstnanci Vám pomohou v každé situaci, vyjdou Vám vstříc s jakýmkoliv požadavkem a splní Vám každé přání. 

V ceně pronájmu auta od Půjčovny luxusních aut je kompletní pojištění ALL RISK, díky kterému si jízdu v luxusním autě můžete užít na plno a bez obav. Havarijní pojištění i pojištění odpovědnosti je platné na celém území Evropy, takže můžete zůstat v klidu i za hranicemi České republiky. 

Proč právě Půjčovna luxusních aut Praha?

Půjčovna luxusních aut Praha nabízí také možnost, jak na pronájem auta bez kauce. Zapůjčení luxusního auta bez kauce je možné tím způsobem, že jednoduše přistavíte Váš vůz na parkoviště Půjčovny luxusních aut. Díky tomu nebudete muset platit plnou výši kauce, ale zaplatíte pouze část hradící spoluúčast. 

Jestliže patříte mezi náročnější klientelu, u Půjčovny luxusních aut máte také možnost nadstandardních služeb, které Vám pronájem luxusního auta ještě více zpříjemní. Velice komfortní službou je například možnost přistavení auta s řidičem. Profesionální šofér vás zaveze, kam si budete přát a bude Vám k dispozici po celou dobu pronájmu auta.

Mezi další nadstandardní služby patří také možnost pronájmu luxusního auta s 0% spoluúčastí, najetí neomezeného počtu kilometrů, možnost individuální nabídky a benefitní systém pro stálé klienty. Půjčovna luxusních aut je prostě profesionáln ve svém oboru a udělá vše proto, abyste s jejími službami byli spokojení a pronájem luxusního auta pro Vás byl doslova luxusním zážitkem.